Volné pracovní místo  Farmaceutický asistent (M/Ž) - přátelský kolektiv a flexibilní forma úvazku!

Vzdělání Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 45 000 Kč / měsíc

Hledáme ambiciózního a pečlivého jedince, který se rád zapojí do světa farmacie jako farmaceutický asistent v naší lékárně.

Co Vám nabízíme:

  • Přátelský a mladý kolektiv.
  • Variabilní forma úvazku: společně se domluvíme co Vám nejvíc vyhovuje.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Příjemné platové ohodnocení!
  • Bonusy z výnosů lékárny.
  • Možnost zajištění ubytování.
  • Příspěvky na stravování.
  • Příspěvky na další vzdělávání a rozvoj.
  • Lidský přístup.

Náplň práce:

  • Pomoc při výdeji léčiv a poradenství zákazníkům
  • Příprava lékových formulací podle lékařských předpisů
  • Kontrola a správa zásob léků a farmaceutických výrobků
  • Podpora farmaceutů při administrativních úkolech a dokumentaci

Naše požadavky:

  • Vyšší odborné vzdělání v oboru farmacie.
  • Praxe v lékárenství výhodou, ale ne nutností.
  • Schopnost komunikovat s pacienty a poskytovat jim odborné poradenství.

Pokud máte zájem stát se součástí našeho týmu a přispět k poskytování kvalitní farmaceutické péče, zašlete nám svůj životopis. Těšíme se na vaši odpověď!

Vhodné pro

Absolventy.